Düğünlerin vazgeçilmesi davetiye modelleri ve seçenekleri

Posted by baselma 19/04/2017 0 Comment(s) Davetiye Tasarımları,

Düğün törenleri veya sünnet törenleri için düzenlediğimiz organizasyonları sevdiklerimize haber verip onları da bu mutlu günümüzde yanımızda görmek istediğimizde  kendilerine en iyi davetiye göndererek haber veririz. 

 

Bu davetiyeleri o yılın en çok tercih edilen modellerinden seçebilir yada bütçenize olanları tercih edebiliriz. 

Bu tamamen bizim bütçemize bağlı bir durumdur.

 

 

 

 

Burada asıl önemli olan özel günlerimizde bu davetiyeler aracılığı ile sevdiklerimizi mutlu edip yanımızda görebilmek ve bunun için dikkat etmemiz gereken ince bir ayrıntı var o da davetiyeleri bizzat elden teslim etmek ve misafirlerimize verdiğimiz değeri göstermektir.

 

Davetiyeleri seçerken fiyatının yanı sıra trend olmalarına da dikkat ederek seçimimizi yaparız ki arkadaş ve akrabalarımız sonra eski model klasik düğün davetiyesi seçtiğimiz için bizi zevksiz olmakla suçlamasınlar. 

 

Günümüzde pek çok çeşit davetiye modelleri mevcut olup ve her geçen gün yeni tasarımcıların fikirleri ile farklı davetiye modelleri ortaya çıkmaktadır. 

 

Eski bir sinema filmini andıran davetiyelerden tutunda sanal ortamda hazırlanmış ve iki sevgilinin bu güne kadar yaşadıkları mutlu anları içeren görsellerden oluşan davetiye tasarımları gibi birbirinden ilginç birçok tasarım mevcuttur

 

 

 

 

Yani günümüzde yeni nesil gençlik sosyal medya aracılığıyla da hazırlamış oldukları sanal davetiyeleri arkadaşlarına göndererek farklı bir yolla düğünlerine insanları davet edip mutluluklarına ortak etmektedirler.

 

Eğer isterseniz kendi davetiyenizi kendiniz tasarlayarak davetiye basan yerlerde bastırıp yaratmış olduğunuz bu yeni ve özel tasarımınızla dostlarınızı etkileyebilirsiniz. 

 

Bunun dışında düğün organizasyonu için seçilen özel ve seçkin mekânlara girişte güvenlik açısından görevliler misafirlerin davetiyelerini görmeyi talep etmektedir. 

 

Bu nedenle özel yerlerde yapılan düğün törenlerine katılırken mutlaka düğün davetiyelerinizi yanınızda getirmelisiniz bunu unuttuğunuz takdirde içeri girişlerde sorun yaşayarak canınız sıkılabilir.  

 

 

 

Güzel ve mutlu bir anın hatırası olarak yıllar boyunca saklayacağımız davetiye için kendi fikirlerinizi de katarak kendinize özgün bir tasarım yapabilirsiniz.

 

Sadece  aklınızda bulunan davetiyeyi tasarlayabileceğiniz bir tasarımcı ile birlikte çalışmanız gerekebilir. Bu iş için özel tasarımlar yapan insanların tasarımlarından da yararlanabilirsiniz.

Write a Comment