Birbirinden İlginç Davetiye Tasarımları

Posted by baselma 19/04/2017 0 Comment(s) Davetiye Tasarımları,

Her alanda olduğu gibi davetiyelerde de gün geçtikçe çeşit artmaktadır. 

çiftlerin düğün öncesi hazırlıklarına yardımcı olmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için her zevke uygun davetiye tasarımcılar tarafından tasarlanıp üretilmektedir. 

Bu davetiyeler bazen çok ilginç bazende espirili bir görsel görünüme sahip olabilirler. ilginç olarak tasarlanan davetiye tasarımları sizleri hem eğlendirir hemde akraba ve yakın arkadaşlarınız tarafından hatıra olarak saklanmaktadır.

 İlginç ve Espirili davetiyeler son günlerde evlenecek olan çiftler tarafından sıkça tercih edilmeye başlamıştır.   

Espirili Davetiye Modelleri özellikle farklı olmak, sevdiklerini şaşırtmak ve gülümsetmek isteyenlerin zevkine hitap edecek nitelikte davetiyelerdir. 

bu tür davetiyeler hem güldürür hemde davete katılmanın önemini vurgular. bazen çiftler sıradan bir resim ile bazen bir karikatür ile davetlilerini çağırmak için davetiye tasarımı yaptırırlar   

Kaset şeklinde davetiyeden film tahtası şeklinde davetiyeye, faotoğraf makinesi şeklinde davetiyeden günlük şeklinde davetiyeye kadar aklınıza gelemeyecek birçok tasarım bulunmaktadır. 

 

Bu çeşit davetiye tasarımları bizim kültrümüze uygun ve olarak tasarlanmakta olup örf ve adetlerinimizi de yansıtarak kültürümüz için uygun olarak tasarlanmaktadır..  

Sevdiklerinizn hiçbir zaman unutmayacağı ve akıllarında kalacağı bu davetiyerden zevkinize hitap edecek bir davetiye modeli mutlaka olacaktır.  

isterseniz siz tasvir edin biz yapalım yada siz fikriniz söyleyin bizi   Özel günlerinizde farklı olmak için pek çok alternatif modeller sunarak sizlere en iyi hizmeti vermek için sürekli yeni tasarımlar için çalışmaktayız.    

Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışan ekibimiz  daima kendini yenilemektedir yeter ki siz nasıl bir zevke sahip olduğunuzu ve neler istediğiniz bize söyleyiniz biz her zaman sizi menun edecek üürünleri tasarlayacağız.   

En farklı, en yaratıcı, en değişik ben olmak istiyorum diyorsanız espirili ve ilginç davetiyelere mutlaka göz atmanız gerekli. Zor olan tek şey onlarca güzel model arasından bir tanesini seçebilmek. Karar vermekte güçlük çekeceksiniz.

Write a Comment